اخبار ورزشیفوتبال ایران

بعد از۷ سال محمدحسین مرادمند رکورد خود را از دست داد

بعد از۷ سال محمدحسین مرادمند رکورد خود را از دست داد - تازالار

محمدحسین مرادمند مدافع استقلال نزدیک به ۷ سال بود که از زمین مسابقه اخراج نشده بود و پس از ۷ سال در دیدار مقابل آلومینیوم از زمین مسابقه اخراج شد، ۷ سال پیش که وی از زمین بازی اخراج شده بود کمتر از ۲۳ سال سن داشت،  و آخرین کارت قرمز او به لیگ برتر ۹۶-۹۷ با پیراهن پدیده باز می گردد.

به نظر می‌رسد که مرادمند، که به‌طور ذاتی یک بازیکن کم حاشیه‌ای است، در فصل چهارم حضور خود را در تیم استقلال دارد. در طول این چهار سال، او ۱۲ کارت زرد جمع‌آوری کرده است، اما با این وجود هیچ بار از زمین مسابقه اخراج نشده است. او اکثر کارت‌های زرد خود را به دلیل خطاهای فنی در جریان مسابقات دریافت کرده است.

اما در بازی با آلومینیوم، مرادمند با شرایط متفاوتی روبرو شد و یک تغییر در نگرش او مشاهده شد. در کمتر از ۵ دقیقه، او دو کارت زرد دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد. این اتفاق برای او بسیار ناخوشایند بود و برای اولین بار، او با پیراهن آبی از زمین مسابقه اخراج شد.

به نظر می‌رسید که حساسیت زیاد مسابقه و هیجان بازی ممکن است باعث اختلال در تمرکز این بازیکن شده باشد. او در سال‌های حضور در فوتبال، توانسته است نشان دهد که توانایی کافی برای حفظ تمرکز در طول بازی را دارد و به جریان مسابقه تمرکز کند. این ویژگی می‌تواند باعث افزایش عملکرد او در زمین باشد.

اخراج او به دلیل اعتراض و یک خطای غیر ضروری، به نظر می‌رسد که بی‌مورد و تعجب‌آور بوده است. این نشان می‌دهد که واکنش او در آن لحظه، ممکن است تحت تأثیر هیجان و افزایش حساسیت مسابقه قرار گرفته باشد، که موجب این اخراج ناخواسته شده است.

از ۱۰ سال فعالیت فوتبالی خود در لیگ برتر، مشاهده می‌شود که این بازیکن یک بار با تیم سپاهان و دو بار با پیراهن تیم پدیده از زمین مسابقه اخراج شده است. علاوه بر این، تمامی این اخراج‌ها قبل از سن ۲۳ سالگی او رخ داده است. این اخراج در بازی با آلومینیوم، برچسب قرمز اولین اخراج مرادمند تجربه‌کرده از زمین مسابقه است.

در فصل جاری، مرادمند به عنوان یکی از مهره‌های دفاعی مطمئن و تأثیرگذار تیم استقلال شناخته می‌شود. حضور او در مقابل شمس آذر قزوین امکان‌پذیر نیست و این غیاب ممکن است برای تیم آبی پوشان مشکلاتی ایجاد کند.

منبع خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا