اخبار سرگرمیبازی

شعبه جدید تگزاس, استودیو Infinity Ward

به نظر می‌رسد که استودیو Infinity Ward در تگزاس یک شعبه جدید برای کار روی مجموعه بازی‌های Call of Duty تأسیس کرده است. این اقدام می‌تواند نشان‌دهنده توسعه و توسعه فعالیت‌های آینده این استودیو باشد.

با توجه به بیانیه تأسیس استودیو جدید Infinity Ward در تگزاس، به نظر می‌رسد که این استودیو از هدف ایجاد تجربیات نوآورانه برای مجموعه بازی‌های Call of Duty و توسعه فناوری‌های پیشرفته بهره‌مند خواهد بود. ایشان همچنین یک محیط ایمن و قابل اعتماد برای کار تیم خود ارائه کرده و به دنبال جلب استعدادهای خلاق برای ایجاد آثار استثنایی هستند.

استودیو Infinity Ward مسئول توسعه مجموعه بازی‌های Call of Duty

استودیو Infinity Ward از زمان تأسیس در سال ۲۰۰۲، مسئول توسعه مجموعه بازی‌های Call of Duty بوده و دفاتر زیادی در جاهای مختلف جهان از جمله کالیفرنیا، لهستان، مکزیک، آستین (تگزاس) و اسپانیا دارد. تا به حال، این استودیو در تولید نسخه‌های مختلف از Call of Duty نقش داشته است و تاکنون از توسعه‌های موفقی بهره‌مند شده است. با تشکیل شعبه جدید در آستین (تگزاس)، این استودیو از همکاری با توانمندی‌های خلاق و توانمند در زمینه‌های طراحی و رابط کاربری برای توسعه Call of Duty بهره خواهد برد.

«ما در حال ساخت یک تیم جدید هستیم که از استعدادهای فوق‌العاده اسپانیا بهره می‌گیرد تا منحصرا روی خلق آثار هنری باکیفیت نسل بعد برای این مجموعه تمرکز کند.»

در سال ۲۰۲۱، Activision اعلام کرد که تمام استودیوهای اصلی آن مشغول توسعه بازی Call of Duty هستند. هرچند که فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند، اما تمرکز اصلی آن‌ها بر روی مجموعه بازی‌های Call of Duty است.

استودیو Infinity Ward

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به‌عنوان آخرین افزایش از مجموعه بازی‌های Call of Duty، مدتی پیش برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد. در بررسی زومجی، این بازی توانست نمره‌ای ناامیدکننده به اندازه ۵/۱۰ را از ۱۰ کسب کند.

افشین پیروزی در بررسی خود نوشت:

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بیشتر حس یک بسته الحاقی را دارد که با قیمت یک بازی کامل عرضه شده است. تقریبا تمام بخش‌های بازی همین حس را دارند که انگار سازنده‌ها صرفا یک سری محتوای استفاده‌نشده در سایر آثار مرتبط با کال آو دیوتی را کنار هم گذاشته‌اند تا یک بازی عجله‌ای را آماده کنند. قسمت چندنفره به‌دلیل هسته گیم‌پلی ارزشمند، کماکان جذاب‌ترین بخش کال آو دیوتی جدید است. در مجموع مدرن وارفر ۳ یکی از بازی‌های ناامید‌کننده امسال است و خیلی سخت می‌توان تجربه آن را به کسی پیشنهاد داد.

منبع زومجی

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا