اخبار سرگرمی

دوربین گوشی آنر مجیک ۶ فراتر از یک دوربین

اخیراً شایعه‌هایی درباره ویژگی‌های جدید دوربین گوشی آنر مجیک ۶ پخش شده است. بر اساس این شایعات، گوشی مورد بحث دارای یک سنسور اصلی با سایز یک اینچی به نام OV50K از شرکت آمنی‌ویژن خواهد بود.

جزئیات دقیقی درباره این سنسور جدید هنوز منتشر نشده است، اما Digital Chat Station، یک معتبر در شبکه اجتماعی ویبو، تعدادی اطلاعات درباره آن منتشر کرده است.

با توجه به شایعات، یک افشاگر ادعا کرده است که سنسور یک اینچی OV50K آمنی‌ویژن در گوشی آنر مجیک ۶ مجهز شده است و از فناوری جدیدی به نام LOFIC (خازن یکپارچه‌سازی اضافه‌ی جانبی) استفاده می‌کند. این فناوری به طور موثری با چالشی متداول در عکاسی با گوشی هوشمند، یعنی نوردهی اضافی در صحنه‌های روشن، مقابله می‌کند. به دلیل وجود این قابلیت، آنر مجیک ۶ به عنوان یکی از بهترین گوشی های دارای دوربین در فهرست قرار می‌گیرد.

در فرآیند ثبت تصاویر، سنسور دوربین مسئول دریافت نور است که به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌شود. سپس این سیگنال‌ها به منظور ایجاد تصویر نهایی با یکدیگر ترکیب می‌شوند.

گوشی آنر مجیک ۶ مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳

در صحنه‌های روشن، ممکن است سنسور نسبت به نور بیش از حد غرق شده و این باعث افزایش نوردهی و از دست دادن جزئیات تصویر می‌شود. با استفاده از تکنولوژی LOFIC، این مشکل با کنترل کارآمد نور اضافی برطرف می‌شود و تضمین می‌شود که حتی در شرایط نور بالا، عکس‌ها تمامی جزئیات خود را حفظ کنند.

Digital Chat Station به اضافه کرد که انر مجیک ۶، علاوه بر قابلیت رقابت با سنسور یک اینچی IMX989 سونی، سیستم ارتباطات ماهواره‌ای و پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ نیز دارا خواهد بود.

منبع زومیت

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا