اخبار سرگرمیبازی

عبور مجموع فروش نینتندو سوییچ از ۱۳۲ میلیون دستگاه

کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ با فروش ۲.۹۳ میلیون دستگاه در سه ماهه منتهی‌به ۳۰ سپتامبر با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که نینتندو آمار جدیدی از میزان فروش کنسول‌های خود را ارائه کرده است. نینتندو سوییچ در سه ماهه منتهی‌به ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) ۲.۹۳ میلیون دستگاه فروخت تا مجموع فروش این کنسول هیبریدی به ۱۳۲.۴۶ میلیون دستگاه برسد. این آمار کاهش فروش این کنسول نسبت‌به مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهد. نینتندو سوییچ در سه ماهه نخست سال مالی جاری موفق به فروش ۱۲۹.۵۳ میلیون دستگاه شده بود.

با اینکه شایعاتی از عرضه جانشین نینتندو سوییچ به گوش می‌رسد، این کنسول کماکان عملکرد خوبی در زمینه فروش دارد. با استناد به شایعات انتشاریافته، نینتندو سوییچ ۲ برای عرضه در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۳ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده است و از فناوری DLSS 3.5 و Ray Reconstruction بهره می‌برد. این کنسول احتمالا در دو مدل دیجیتالی و استاندارد روانه بازار می‌شود که نسخه بدون دیسک ۳۹۹ دلار و نسخه دیسک‌خور ۴۴۹ دلار قیمت خواهند داشت.

شرکت نینتندو هنوز به‌طور رسمی جانشین نینتندو سوییچ را معرفی نکرده است؛ درنتیجه صحت هیچ‌یک از این موارد مشخص نیست. این شرکت شایعات مربوط‌به نمایش نینتندو سوییچ ۲ پشت درهای بسته در نمایشگاه گیمزکام را نیز تأیید یا تکذیب نکرده است و به‌همین‌خاطر طرفدارها باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات موثق منتظر بمانند.

منبع زومجی

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا