اخبار سرگرمیدنیای خودرو

تصاویر دیجیتالی بی ام و M3/M4 با الهام از نئو کلاس منتشر شد

اخیراً طراحان خوش‌ذوق دنیای خودرو رندرهای دیجیتالی بی‌ام‌و M3/M4 را با الهام از کانسپت جنجالی نئو کلاس منتشر کرده‌اند.

قطعاً شما نیز طراحی‌های جدید بی‌ام‌و را دیده‌اید. به نظر می‌رسد تیم‌های جداگانه‌ای در این خودروساز روی محصولات جدید کار کرده‌اند و سپس مدیران ارشد کمپانی ایده‌های خود را مستقیماً روی این خودروها اعمال نموده‌اند. حداقل از نظر ما چنین فرایندی در حال رخ دادن است. برای مثال به M2 نگاه کنید که شبیه خودروهای حاضر در کنسول‌های بازی قدیمی به نظر می‌رسد.

گزینه دیگر می‌تواند بی‌ام‌و iX باشد که طراحی جنجال‌برانگیز آن موافقان و مخالفان بسیاری دارد. مدل‌های اسپرت M3 و M4 هم داستان خودشان را دارند چراکه جلوپنجره‌های بزرگ و عمودی آن‌ها تا ماه‌ها نقل محافل خودرویی بوده‌اند. به این لیست می‌توانیم سری ۵، سری ۷ و یا X7 فیس لیفت را اضافه کنیم که شاید اندکی بهتر از مدل‌های یاد شده باشند. آیا خودروهای دیگری هم وجود دارند؟ بله می‌توانیم XM با قدرت بسیار زیاد خود و همچنین نسل جدید X2 را نام ببریم که حتی جرات رقابت با تسلا مدل Y را هم ندارد.

در همین اثنا می‌توانیم به سری محصولات نئو کلاس بپردازیم که هویت برند بی‌ام‌و را تا حد امکان کم رنگ کرده‌اند. گاهی اوقات فکر می‌کنیم طراحان بی‌ام‌و باید حد میانه را بین ایده‌های دیوانه‌وار خود و یک طراحی ایده آل حفظ کنند. اینجا می‌خواهیم مثالی را ارائه نماییم که حاصل تلاش‌های طراحان دنیای خودرو هستند. اخیراً طراحی به نام مراد باسته رندرهایی از M3 و M4 شکل گرفته بر اساس پلتفرم نئو کلاس را منتشر کرده است. او عناصر طراحی محصولات کنونی را با جزئیات ویژن نئو کلاس ترکیب نموده و حاصل کار نیز محصولاتی پذیرفتنی بوده است. او حتی ایده‌های جدیدی همچون جلوپنجره جدید با پانل LED را در نظر می‌گیرد. در بخش عقب رندرهای منتشر شده می‌توانیم چراغ‌های LED کوچک و شیکی را مشاهده کنیم. از نظر قوای محرکه اگرچه اطلاعات چندانی در دست نیست اما نبود ورودی‌های هوای جلو و خروجی‌های اگزوز نشان می‌دهند این طراح شایعاتی درباره استفاده از قوای محرکه برقی در M3 و M4 را شنیده است. نظر شما درباره این رندرها چیست؟

 

منبع پدال

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا