اخبار سرگرمیبازی

مبارزه اسپایدرمن و ونوم در تبلیغ جدید Marvel’s Spider-Man 2

یک تبلیغ تلویزیونی جدید از Marvel’s Spider-Man 2 مبارزات نفس‌گیر پیتر پارکر و مایلز مورالس در برابر ونوم را به تصویر می‌کشد.

در کنار تمامی اطلاعات و تریلرهایی که از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شده‌اند، اکنون شاهد انتشار یک تبلیغ تلویزیونی جدید هم هستیم. این تبلیغ در برزیل پخش شده، به زبان پرتغالی است و در آن پیتر پارکر و مایلز مورالس در منهتن با ونوم مبارزه می‌کنند. می‌توانید در ادامه این تبلیغ را مشاهده کنید؛ هرچند مراقب باشید زیرا حاوی اسپویل از Marvel’s Spider-Man است.

لینک دانلود از آپارات

تاکنون تریلرها و تصاویر از شخصیت ونوم در این بازی رونمایی کرده بودند؛ اما در این تبلیغ سینمایی تفاوت اندازه بین او و اسپایدرمن‌ها واضح‌تر است. البته پیتر پارکر هم بالای قبر یکی از افراد مهم دیده شده و عزم خود را برای مبارزه با سیمبیوت جزم می‌کند. هویت ونوم همچنان نامشخص است؛ اما مایلز و پیتر تمامی تلاش خود را برای پیروزی انجام می‌دهند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 که اخیرا گلد شده بود، در ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر) برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. با اینکه نقشه این بازی تقریبا دو برابر نسخه قبل بوده و شامل مناطق جدیدی مثل کوئینز و بروکلین است، زمان تکمیل آن مشابه نسخه اول است.

منبع زومجی

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا