اخبار ورزشیفوتبال خارجی

ستاره‌های الدحیل اصلا به پرسپولیس فکر نمی‌کنند!

الدحیل قطر عصر امروز در ورزشگاه البیت به مصاف الغرافه خواهد رفت.در شرایطی که بازی‌های لیگ ایران به شکل عجیبی به تعویق افتاده و نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا ناگزیر با دور بودن از شرایط بازی رسمی به استقبال هفته دوم آسیا خواهند رفت، حریفان باشگاه‌های ایرانی در شرایط متفاوتی قرار دارند.

پرسپولیس از روز گذشته تمریناتش را برای بازی با الدحیل قطر آغاز کرده و از یک بازی آسیایی باید به دیگر جدال آسیایی خود برود. این در شرایطی است که الدحیل قطر دو بازی دیگر پیش از مسابقه با سرخ‌های تهرانی پیش روی خود دارد.

1929736

الدحیل امروز با همه ستاره‌هایش در یک بازی حساس به مصاف الغرافه می‌رود. صفحه الدحیل از این بازی با عنوان “مسابقه جدایی” یاد کرده چراکه هر دو تیم هفت امتیازی هستند و امیدوارند در این بازی از هم فاصله بگیرند.

نکته مهم اسکواد الدحیل بازگشت مایکل اولونگا از مصدومیت است و این ستاره کنیایی بدون مشکل می‌تواند در این بازی تیمش در ورزشگاه البیت به میدان برود.

1929737

باتوجه به این برنامه، الدحیل فعلا تمرکزش روی لیگ ستارگان قطر است و بعید است حتی یکی از ستاره‌های این تیم این روزها به بازی با پرسپولیس فکر کند چرا که آنها بازی به بازی جلو می‌روند و در شرایط ایده‌آل مسابقه مقابل قرمزها قرار خواهند گرفت.

1929735
1929752

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا