اخبار ورزشیفوتبال ایران

درخواست فدراسیون از ای اف سی: VAR را نبرید!

مهدی تاج اعلام کرد که آنها از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست ماندن وی ای آر در ورزشگاه آزادی و نقش جهان را مطرح کرده‌اند.

روز گذشته تجهیزات داور ویدیویی به ورزشگاه نقش جهان رسید تا این استادیوم هم آماده میزبانی از لیگ قهرمانان آسیا با تکنولوژی اجاره‌ای از ای اف سی شود.

مهدی تاج در این باره می‌گوید: من یک تشکر از گمرک دارم که در طول یک روز کار استثنایی انجام شد که وی ای آر را به ورزشگاه آزادی ببریم و آن را نصب کنیم. دیروز هم یک دستگاه وی ای آر به اصفهان برده شد و فردا نصب در نقش جهان اقدام می‌شود.

او همچنین در خصوص امکان ماندن این دو دستگاه در ایران اظهار داشت: این دو دستگاه به صورت اجاره در اختیار فدراسیون است و ما درخواست داریم که در ایران بماند اما باید از سوی ای اف سی مورد قبول قرار بگیرد.

پیش از این در بازی پرسپولیسالنصر وی ای آر در ورزشگاه آزادی نصب شد اما به نظر عملکرد چندان خوبی در اتصال نداشت و البته داور بازی و مسئولان ایران خوش‌شانس بودند که صحنه خاصی نیز به وجود نیامد.

اولین میزبانی سپاهان روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه از تیم الاتحاد خواهد بود که با حضور فابینیو، بنزما و… با تیم پرستاره به ایران خواهد آمد.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا