اخبار ورزشی

رونمایی از رقبای والیبال ایران در مرحله حذفی هانگژو

تیم‌های ملی والیبال ساحلی الف و ب ایران حریفان مرحله نخست حذفی خود در بازی‌های آسیایی هانگژو را شناختند.

به گزارش “ورزش سه”، مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که با شرکت ۲۷ تیم از بیست و هشتم شهریور در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو کشور چین آغاز شده بود با صعود دو تیم برتر گروه‌های هشت گانه و خداحافظی ۱۱ تیم حذف شده وارد مرحله دوم خود شد.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران نیز که با کسب سه پیروزی متوالی، بدون شکست و بدون ست باخته به‌عنوان تیم‌های اول گروه‌های F و H به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات راه یافته بودند، امشب با قرعه کشی انجام شده در جدول تک حذفی قرار گرفتند و رقبای خود را برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر مسابقات شناختند.

بر این اساس، تیم الف ایران متشکل از بهمن سالمی و سینا شوکتی به قید قرعه در سید ۷ جدول تک حذفی ۱۶ تیمی قرار گرفت و باید مقابل تیم ژاپن (تاکاهاشی و آگبا) که در سید ۱۰ جدول قرار گرفتند، به میدان بروند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پور عسگری و علیرضا آقاجانی) به قید قرعه در سید ۵ جدول قرار گرفتند و حریف تیم تایلند ۲ (کاوسایی و جونگ لانگ) که در سید ۱۲ شدند.

امروز شنبه اول مهر ماه به‌دلیل برگزاری مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی، تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران یک جلسه تمرینی و همچنین جلسه آنالیز حریفان را در دستور کار خود دارند. مسابقات مرحله دوم نیز از ساعت ۹ صبح یکشنبه دوم مهر آغاز خواهد شد.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا