اخبار سرگرمیفیلم و سینما

پوسترهای جدید سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان با محوریت آناکین اسکای واکر

لوکاس فیلم سه پوستر شخصیت جدید از سریال Ahsoka را منتشر کرده است که در آن شاهد بازگشت آناکین اسکای واکر با ظاهر انیمیشن کلون وارز هستیم.

قسمت پنجم سریال Ahsoka بامداد چهارشنبه این هفته از دیزنی پلاس پخش شد و با تحسین بسیاری از طرفداران دنیای جنگ ستارگان مواجه شد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، سه پوستر شخصیت جدید از سریال آسوکا منتشر شده است. تمرکز این سه پوستر روی جنگ کلون است که در بخشی از سریال Ahsoka شاهد بازگشت به این دوران بودیم که سرانجام آناکین اسکای‌واکر و آسوکا شاگرد را درکنار هم در نسخه لایو اکشن این دوران مشاهده کردیم.

در این صحنه کاپیتان رکس هم حضور داشت و حالا در این سه پوستر آناکین، آسوکا شاگرد و کاپیتان رکس دیده می‌شوند. نقش آسوکا تانو در این صحنه از سریال بر عهده آریانا گرینبلات بوده است. همچنین دیدن هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر با یونیفورم جنگ کلون باعث هیجان بسیاری شده است و در ادامه می‌توانید این سه پوستر را مشاهده کنید:

پوستر آناکین اسکای واکر در سریال Ahsoka

پوستر کاپیتان رکس در سریال Ahsoka

پوستر آسوکا تانو شاگرد در سریال Ahsoka

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده داشته و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند. سریال Ahsoka در ۸ قسمت تولید شده است که قسمت ششم این سریال بامداد چهارشنبه هفته آینده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

منبع زومجی

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا