اخبار ورزشیفوتبال خارجی

من گزینه خوبی برای هدایت آلمان هستم!

پیشنهاد فلیکس ماگات به فدراسیون:

فلیکس ماگات، با استقبال از هدایت تیم ملی آلمان، تاکید کرد که می تواند مربی موفقی برای مانشافت باشد.

هانسی فلیک کمتر از ۲۴ ساعت بعد از شکست ۴-۱ تیم ملی آلمان مقابل ژاپن از سمت خود برکنار شد و اینک گمانه زنی های زیادی در مورد جانشین او وجود دارد. فلیکس ماگات، سرمربی کهنه کار بوندس‌لیگا معتقد است که او کاندیدای خوبی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی آلمان است.

او با اعلام آمادگی برای قبول هدایت تیم ملی آلمان به اسکای اسپورت گفت: “من نمی دانم معیارهای فدراسیون فوتبال آلمان برای انتخاب سرمربی چیست. اما به نظرم واضح است که آنها اکنون نیاز فوری به کسی دارند که بتواند این تیم از هم پاشیده را دوباره دور هم جمع کرده و از تواناهایی هایش استفاده کند.”

دیتمار هامان، ملی پوش سابق فوتبال آلمان پیش از این با استقبال از احتمال سرمربیگری ماگات گفته بود: ما کنون با فردی مقتدر و با تجربه بالا نیاز داریم و من تمام تلاشم را برای به روی کار آمدن نفراتی چون ماگات یا ماتیاس سامر امجام می دهم.

1923846

از یورگن کلوپ به عنوان گزینه ایده آل آلمانی ها یاد می شود اما راضی کردن لیورپول برای جدایی این مربی کار بسیار سختی است که در مقطع فعلی به غیرممکن میل می کند. یولیان ناگلزمان که بعد از برکناری از هدایت بایرن هیچ کاری قبول نکرده دیگر گزینه جدی آلمانی هاست و این نشان می دهد که آنها بیشتر به دنبال گزینه های جوان هستند تا گزینه هایی چون فلیکس ماگات که به عقیده خیلی ها دیگر از علم لازم در فوتبال امروزی برخوردار نیستند.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا