اخبار ورزشی

شهرام هروی: حضور هیچ کاراته‌کایی قطعی نیست

سید شهرام هروی گفت: ثبت‌نام برخی ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از چند روز دیگر آغاز می‌شود، اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست.سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: تیم ملی کاراته تمرینات منظم خود را به منظور حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پشت سر می‌گذارد.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که در فرصت باقیمانده بازیکنان به شرایط ایده‌آل فنی برسند و روز مسابقه در اوج آمادگی باشند.

هروی که با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفتگو می‌کرد افزود: کاراته همیشه جزء رشته‌های موفق در بازی‌های آسیایی بوده، امیدواریم این دوره نیز همین گونه شود و بتوانیم مدال‌های خوش رنگی برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاوریم. هر چند ورزش قابل پیش‌بینی نیست اما به موفقیت تیم ملی در هانگژو بسیار امیدوار هستم.

هروی ادامه داد: بلافاصله پس از برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی بوداپست می‌شویم. با توجه به اینکه فاصله زمانی این دو رویداد خیلی کم است، ثبت نام برخی ورزشکاران از چند روز دیگر آغاز می‌شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست زیرا ترکیب نهایی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان پس از بازی‌های آسیایی هانگژو و بررسی عملکرد ملی پوشان در این رویداد مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در پایان یادآور شد: رقابت در مسابقات قهرمانی جهان همیشه سخت و دشوار است و باید با تمام قوا در این رقابت‌ها حاضر شویم. تمام هم و غم ما این است که در بخش تیمی و انفرادی عملکرد مناسبی مثل سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ داشته باشیم.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا