اخبار ورزشیفوتبال خارجی

آنچلوتی: بازیکن ما را جو گرفت، گل خوردیم!

تفسیر جالب آنچلوتی از گل ختافه

رئال مادرید دیروز هر طور که بود توانست در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۲-۱ از سد ختافه بگذرد. گل میهمان روی اشتباه مسلم فران گارسیا به ثمر رسید ولی کارلتو از مدافع جوانش حمایت کرد.

 رئال مادرید روی کاغذ شانس اول برد برابر ختافه بود و هرچند در نهایت نیز به آن دست یافت ولی در نیمه اول بسیار زود غافلگیر شد. اشتباه فران گارسیا در پاس دادن باعث شد تا بورخا مایورال صاحب توپ شود و در مصاف تک به تک با کپا دروازه رئال را باز کرد.

1919800

فران در ادامه سعی کرد اشتباهش را جبران کند و یکی دو حرکت خوب نیز تا پایان نیمه نخست داشت ولی اشتباه او تاوان سنگینی برایش داشت و با تصمیم کارلو آنچلوتی نیمه دوم به میدان نرفت. ناچو به قلب دفاع رفت و داوید آلابا دفاع چپ رئال شد. تغییراتی که به سود رئال مادرید بود.

1919449

کارلتو در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد اشتباه فران سعی کرد از او دفاع کند: «بازی سختی بود و ما از قبل این را می دانستیم. ما مقابل تیمی بازی کردیم که خیلی خوب دفاع می کند. متاسفانه گل اول را تقدیمشان کردیم، اما این نظر من را در مورد فران تغییر نمی دهد. معتقدم او تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت. ورزشگاه فوق العاده زیبا شده و فضایی جمع و جور و صمیمی تر را شاهد هستیم. فران پس از مدت ها به عنوان بازیکن رئال در برنابئو و مقابل این همه هوادار بازی می کرد و اشتباه او طبیعی بود.»

مربی ایتالیایی ادامه داد: «ما موقعیت های زیادی داشتیم و به تدریج پیشرفت کردیم. خوشبختانه نیمه دوم متفاوت بود و تغییرات جواب داد. ما زود به گل تساوی رسیدیم و بعد هم بازی تحت کنترل کامل بود. ما با گل بلینگام که به گلزنی عادت دارد پیروز شدیم.»

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا