اخبار ورزشیفوتبال خارجی

دنی آلوز از زندان به همسرش نامه عاشقانه نوشت!

ستاره سابق بارسلونا با ارسال یک نامه عاشقانه به همسرش خبرساز شد.

دنی آلوز در زندان موقت در انتظار محاکمه به اتهام تجاوز به دختری ۲۳ ساله در کلوپ شبانه ساتون در بارسلون در اواخر دسامبر گذشته است.

این فوتبالیست برزیلی که در ۲۰ ژانویه وارد زندان شد، از همان روزهای اول از حمایت بی قید و شرط جوآنا سانز برخوردار بود، اما کم کم این مدل از نگرش اولیه خود فاصله گرفت تا اینکه علناً تأیید کرد که قصد دارد از ستاره برزیلی طلاق بگیرد.

اکنون، آلوز یک بار دیگر نامه ای عاشقانه برای جوآنا نوشته است و او این نامه را در پروفایل اینستاگرام خود به همراه چند کلمه از راو آلخاندرو به اشتراک گذاشته. البته این مدل هیچ وقت فاش نمی کند که نامه از آلوز است اما در برزیل قبلا نامه را با نامه ای که این بازیکن در ماه مارس گذشته نوشت و با متنی که جوآنا برای اعلام جدایی آنها به اشتراک گذاشته بود مقایسه کرده اند و شکی نیست که نامه نوشته شده توسط بازیکن سابق سویا و بارسلونا است.

در بخشی از این نامه آمده: «در این همه دیوانگی یاد گرفتم که زوج بودن از تنها بودن بهتر است… وقتی یکی می افتد، دیگری او را بلند می کند، وقتی سرد است، دیگری گرمش می کند و ما اینگونه هستیم. ممنون از مقاومتت، ممنون از مقاومتت، ممنونم که دست حمایتت را از سرم برنداشتی. همیشه می‌گفتم تو همان چیزی بودی که همیشه آرزویش را داشتم، اما حالا می‌گویم تو بیش از آن چیزی هستی که می‌توانستم آرزو کنم.»

حالا باید دید با نزدیک شدن به زمان اعلام حکم برای دنی آلوز، رابطه او با همسرش چگونه پیش خواهد رفت.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا