اخبار ورزشیفوتبال ایران

آپدیت جدید لیست تیم ملی تا ۴۸ ساعت

شجاع و رفقا اضافه می‌شوند؛

با انجام بازی تراکتوراستقلال خوزستان، نفرات موردنظر امیر قلعه‌نویی از تیم پاکو خمس نیز اعلام می‌شود.لیست تیم ملی در حالی با ۲۴ بازیکن مخابره شده که اثری از بازیکنان تراکتوری در این فهرست دیده نمی‌شود. با این حال فدراسیون فوتبال توضیح داده: «پس از بازی عقب افتاده تراکتور-استقلال خوزستان و ارزیابی کادر فنی فهرست تیم ملی تکمیل خواهد شد.»

پیش از این، فدراسیون فوتبال پاسپورت حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده و عارف آقاسی را دریافت کرده بود تا احتمال دعوت از آنها برای فیفادی شهریور ماه قوت بگیرد. حتی این سه بازیکن خود را به سفارت بلغارستان معرفی کردند تا جزو نفرات موردنظر امیر قلعه‌نویی باشند.

به این ترتیب بعد از بازی ۱۱ شهریور بین استقلال خوزستان و تراکتور، باید منتظر اعلام اسامی جدید ملی‌پوشان موردنظر سرمربی تیم ملی ماند که احتمالا کاپیتان تراکتور را هم در خود خواهد داشت.

شجاع که پیش از این در دوران دراگان اسکوچیچ مهره فیکس خط دفاعی تیم ملی بود، پس از حضور روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی، حالا انگیزه زیادی دارد تا در جام ملتهای آسیا هم به میدان برود و خود را در عرصه ملی بیش از پیش نشان دهد. او ۲۶ بازی ملی دارد و حالا در صورت حفظ جایگاه خود در تیم ملی، فرصت این را خواهد داشت تا به جمع باسابقه‌ترین مدافعان تیم ملی اضافه شود.

نکته مهم اینکه کادرفنی تیم ملی چهار مدافع مرکزی را در لیست خود قرار داده و حالا دعوت از شجاع و آقاسی، چالش جالبی را بین مدافعان تیم ملی ایجاد می‌کند.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا