اخبار ورزشی

عطایی: جانشین من در تیم ملی خارجی است!

با دو خط آمدم و با یک خط می‌توانم بروم؛

بهروز عطایی معتقد است که انتقاداتی که صرفا از او می‌شود غیرمنصفانه است.تیم ملی والیبال ایران یک ناکامی بزرگ و تلخ را در آسیا تجربه کرد و بعد از نتایج ضعیف در لیگ ملت‌ها نتوانست عنوان قهرمانی آسیا را هم از آن خود کند و در مقابل هزاران تماشاگر ارومیه‌ای برابر ژاپن شکست خورد.

عطایی امروز در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد در بخشی از صحبت‌های خود گفت: “با ۲ خط آمدم و با یک خودم می‌توانم بروم. از روزی هم که آمدم، شمارش معکوس برای رفتن من شروع شد و هر روز به روزی که باید بروم، نزدیک‌تر می‌شویم. برای همه ما هست، زیرا ماهیت کارمان این است.”

او‌ در ادامه گفت: “فدراسیون و شخص داورزنی از من و کادرفنی ایرانی حمایت کردند، اما احساس کردم تمام نقد‌ها سمت من و کادرفنی می‌آید که این غیرطبیعی است و نمی‌دانم از کجا شکل می‌گیرد. افکار عمومی یا افکار حاکم که در رسانه‌ها وجود دارد سبب شده از سال ۲۰۱۰ تا امروز که حسین معدنی سرمربی بود و سپس ولاسکو جانشین او شد، من هفتمین سرمربی هستم. معدنی، ولاسکو، کواچ، لوزانو، کولاکوویچ، آلکنو و عطایی این هفت سرمربی هستند.’

عطایی در پایان گفت: همان رسانه‌ها، مردم و افکار عمومی مدعی هستند جزو ۱۰ تیم برتر جهان هستیم. یک تیم بین ۱۵ تیم برتر دنیا اسم ببرید که در ۱۳ سال این همه مربی عوض کرده باشند. دلیل این موضوع تن دادن به فشار افکار عمومی است. تیم می‌بازد، اما فقط سرمربی تغییر می‌کند. شاکله فدراسیون حفظ می‌شود، سرپرست، پزشک، بازیکنان و مربیان ثابت هستند. آیا تنها اشکال ما سرمربی بود؟ اینگونه نیست. من فکر می‌کنم مربی بعدی تیم ملی خارجی خواهد بود.”

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا