اخبار ورزشی

صمیمی: هدف‌مان بازهم قهرمانی است

دروازه‌بان مس بعد از گلزنی در هفته پنجم؛

علیرضا صمیمی، دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون، در مورد درخشش و گلزنی‌اش در بازی این هفته صحبت کرد.

علیرضا صمیمی، دروازه بان باتجربه مس سونگون، در بازی هفته پنجم مقابل سفیر گفتمان بازوبند کاپیتانی را به دست بست و یکی از بهترین های تیمش بود. او در کنار واکنش های نجات بخشی که داشت، گل چهارم تیمش را هم به ثمر رساند تا برای دومین هفته پیاپی شاهد گلزنی دروازه بانان صدرنشین لیگ برتر فوتسال باشیم. صحبت های صمیمی در مورد این بازی و شرایط تیمش را در ادامه می خوانید:

هدف مان فقط قهرمانی است
بازی خیلی خوب بود با حریفی بازی داشتیم که هیچ باختی نداشت و در ۴ بازی قبلی‌اش ۳ برد و یک مساوی کسب کرده بود. آنها یک برد و یک مساوی در بیرون از خانه به دست آورده بودند و حریف باشخصیتی به شمار می رفت. خوشبختانه توانستیم با یک بازی هوشمندانه سه امتیاز را در خانه کسب کنیم. هدف ما بازهم فقط قهرمانی است و برای رسیدن به آن باید حداکثر امتیازات را به ویژه در بازی های خانگی کسب کنیم.

1917790

با وجود تمرین کم نتیجه خوبی کسب کردیم
همان طور که آقای تقی پور هم گفتند در طول هفته فرصت زیادی برای آماده سازی نداشتیم و با کمترین تمرین در این بازی حضور پیدا کردیم. با این وجود خوشبختانه همه بازیکنان شرایط خوبی داشتند و خدا را شکر می کنم که با پیروزی کار را پشت سر گذاشتیم.

غیبت چند ستاره تاثیر گذار
بازیکنان بزرگی در تیم‌مان داریم که تلفیقی از باتجربه ها و جوانان هستند. البته جای خالی فرهاد فخیم، بابک نصیری و مهدی جاوید کاملا احساس می شود. امیدوارم که مشکل مهدی جاوید هر چه زودتر حل شود و فرهاد فخیم و بابک نصیری نیز با پشت سر گذاشتن محرومیت و بیماری با قدرت به جمع ما برگردند تا مس برای اولین بار در این فصل کامل شود.

1917791

گلزنی برای مس
خیلی خوشحالم که یک بازی خوب انجام دادم و توانستیم یک گل هم بزنم. از آقای اسماعیل تقی پور که مرد روزهای سخت است و دستیارانش بابت ساختن این تیم خوب تشکر می کنم و یک تشکر ویژه هم از آقای فرامرز وفایی، مربی دروازه بان های تیم دارم که واقعا حامی من بود.

آینده دروازه بانی ایران اینجاست
مهدی رستمی ها، دروازه بان جوان تیم مان در این فصل هر موقع بازی کرده فوق العاده بوده و آینده درخشانی دارد. او قطعا می تواند دروازه بان اول تیم ملی در آینده باشد.

هوادارانمان مثل همیشه حاضر بودند
در روزی که نیاز به هوادارانمان داشتیم مثل همیشه در سالن حضور داشتند. امیدوارم که این رابطه همواره بین ما وجود داشته باشد تا بتوانیم با کمک این عزیزان یک موفقیت دیگر را برای مجموعه بزرگ مس سونگون به ارمغان بیاوریم.

1917792

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا