اخبار ورزشیفوتبال ایران

احتمال رویارویی ایران با کی‌روش در مهرماه

رئیس فدراسیون برنامه بازی‌های دوستانه ایران در فیفادی‌های پیش رو را تشریح کرد.احتمال رویارویی ایران با کی‌روش در مهرماه

یکی از دغدغه‌های همیشگی فوتبال دوستان در ایران، موضوع بازی‌های دوستانه تیم ملی بوده است. بسیاری معتقدند ایران برای رویارویی با حریفان قدرتمند خود در جام ملتها نیازمند برگزاری بازی‌های بزرگتر است. حال مهدی تاج در برنامه ورزش و مردم در خصوص برنامه ایران در فیفادی‌های پیش رو صحبت کرد.

رئیس فدراسیون در خصوص بازی‌های دوستانه پیش روی ایران بیان کرد: ما دو رویداد برای تیم ملی داریم. یک بازی که با مجموعه تیم بلغارستان بازی خواهیم کرد. یک تیم آفریقایی به نام کیپ‌ورد که ۶۶جهان است و اخیرا با تیم مراکش صفر صفر کرده بود. تیم خوبی است و ما دنبال این هستیم که این تیم را در سپتامبر برای فیفادی به تهران بیاوریم. این بازی دوستانه در شهریور انجام می‌شود

تاج در مورد شرکت در تورنمنت اردن توضیح داد:   برای مهرماه تورنمنت بین‌المللی اردن را پیش رو داریم. ما جزو کافا هستیم ولی من با پرنس علی صحبت کردم و تیم ما را هم دعوت کردند. اولین بازی‌مان با عراق در تاریخ ۲۱ مهر است و در صورت برد، سه روز بعد دومین بازی را با برنده بازی اردن و قطر خواهیم داشت و اگر ببازیم با بازنده این بازی، دیدار خواهیم کرد. ما در جام ملت‌های آسیا با این تیم‌ها طرف هستیم نه اروپایی‌ها یا آفریقایی ها.

او در مورد حریفان تدارکاتی ایران اضافه کرد: سرمربی ما تصمیم می‌گیرد متناسب با شرایط، با چه تیمی بازی کنیم. تیم‌های اردن، قطر و عراق تیم‌هایی هستند که ما در جام ملت‌های آسیا و حتی مقدماتی جام‌جهانی با آن‌ها درگیر هستیم.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا