اخبار ورزشیفوتبال ایران

حرفهای کنایه آمیز تاج در مورد امتیاز حواله خودرو

مهدی تاج در خصوص اهدای حواله خودرو به بازیکنان تیم ملی و اعتراض دیگر رشته‌ها به این موضوع صحبت کرد.حرفهای کنایه آمیز تاج در مورد امتیاز حواله خودرو

بحث حواله خودروهای لوکس اهدایی به بازیکنان تیم ملی بسیار پرسر و صدا شد و حتی سبب شد قهرمانان رشته‌های دیگر مثل کشتی هم خواستار چنین پاداشی بشوند.

مهدی تاج در برنامه ورزش و مردم در این خصوص گفت: نمی‌دانم چرا بحث حواله خودرو سر و صدا کرد. همه ورزش‌ها برای ما قابل احترام است و ما در همه رشته‌ها افتخار آفرینی می‌کنیم ولی سرمایه‌گذاری‌ای که کشورها روی فوتبال می‌کنند روی دیگر ورزش‌ها نمی‌کنند. گردش مالی آن هم فرق می‌کند و حتی ما باید از قطر بترسیم چون سرمایه‌گذاری خوبی می‌کند. در رشته‌های دیگر اما این سرمایه‌گذاری‌ها نمی‌شود.

او در مورد تفاوت بیننده این ورزش‌ها گفت: ما در جام ماه مبارک رمضان هر شب ۷ میلیون نفر در سالن‌ها فوتسال می‌دیدند. یا لیگ شروع شود میلیون‌ها بیننده دارد. نباید این‌ها در مقام مقایسه دید اما در مقام مقایسه ورزشکار با ورزشکار باید دید.

تاج راجع به اینکه خودش و اطرافیان تیم هم حواله گرفته‌اند یا خیر توضیح داد: به هرجهت برای انتخابی تیم ملی زمان آقای احمدی‌نژاد یک بار خودرو دادند و من نه آن دفعه را گرفتم نه این دفعه. این حواله را فقط بازیکنان گرفتند و حتی به کادرفنی هم دادیم چون در قانون آمده بود فقط برای بازیکنان.

منبع ورزش۳

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا